Dom Ciężków
Ciężków, łódzkie
- 1 399 000 zł
- 189,70 m²
- 7 374,80 zł/m²
Adam Bednarek
Skontaktuj się
Dom Ciężków
Ciężków, łódzkie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Dom Ciężków
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 399 000 zł 189,70 m² 7 374,80 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
898 m²
garaż w bryle budynku
2014
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
898 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2014Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 399 000 zł (7 374,80 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 189,70 m², 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2014
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: silikat; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Działka: 898 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: kominek, pompa ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
- Źródło: biuro nieruchomości: A B Nieruchomości ADAM BEDNAREK, zaktualizowane: 20.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Szyszkow 22, Ciężków, Aleksandrów Łódzki, zgierski, łódzkie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las